Teaser

1. výzva

2. výzva

3. výzva

4. výzva

Fotosoutěž

Jeden už skoro nepamatuje, jaký pocit člověku proudí tělem před závěrečným výhozem v universe pointu. Jeden už skoro nepamatuje, jaké to je sejít se na hřišti s kamarády z týmu a dobré dvě hodiny dřít jak šílenec. A to se pak už jen těžko vzpomíná na chvíle, kdy jsem s týmem překročil práh svých možností a odměnou mi bylo sladké vítězství. Odměnou mi byl malý posun, první vydařená dlouhá, dobře oddumpovaný disk nebo neskutečná obrana.

Dnešní doba je charakteristická, protože dává zapomenout právě takovým momentům a působí, jakoby se už člověk snad ani na hřiště vrátit neměl. Proč bych měl jít běhat, když je venku hnusně a já ani nevím, kdy zase obuju kopačky?

My v UIA ale nezapomínáme! Moc dobře si pamatujeme, jaký je pocit přetavit hodiny dřiny v jeden správný náběh, a proto Vám chceme nabídnout důvod jít si zaběhat, i když bude hnusně. Chceme Vám, kteří bojujete se svojí motivací, ale i Vám, kteří se zkrátka chcete posouvat dál a dál, poskytnout možnost uplatnění, srovnání, možnost zazávodit si a trochu při tom snad i natrénovat.

Vyhlašujeme přihlašování na 4 týdenní soutěž pro týmy – “Pro sebe dort, pro coache board!”

Každý týden vypustíme na našich komunikačních kanálech jednu výzvu a přihlášené týmy budou soutěžit a snažit se nasbírat co nejvyšší skóre. Na konci všech výzev vyhlásíme vítězný oddíl, který si odnese velký a lahodný dort a speciální ultimate whiteboard pro trenéra nebo kapitána!

Kdo se může přihlásit?

Akce je určená primárně pro “klasické” Ultimate oddíly, ale pokud nejste v žádném oddílu, nebo byste nedali dohromady alespoň 10 členný tým, spojte se, pozvěte kamarády, buďte kreativní. Přihlašování není omezené.

Jak bude probíhat přihlašování?

Svůj tým přihlašujte na email [email protected]. Do přihlášky napište, který tým přihlašujete a kdo je váš trenér. Následně vám vytvoříme tabulku, do které si členové vašeho týmu dopíší své jméno a budou zde zaznamenávat plnění výzev. Do tabulky bude možné dopisovat nové členy i během trvání výzvy.

Přihlašování je možné do soboty 13.3.2021 23:59.

Jak bude soutěž vypadat?

Výzvy bude možné provádět jednotlivě a v okolí bydliště každého z vás. V jedné výzvě bude zapotřebí týmové spolupráce, ale nebude nutné se potkat. Jedna výzva bude možná vyžadovat kooperaci dvou lidí. Nemusíte se bát, že by Vám výzvy narušili Váš tréninkový plán! Bude se jednat jen o doplňující aktivity. Sami si rozhodnete, kolik času výzvě obětujete (samozřejmě s přibývajícím časem budete zvyšovat svoji šanci na výhru).

Co budou účastníci potřebovat?

Tenisky, sportovní oblečení, parťáky z týmu

Kdy to propukne?

První výzvu očekávejte v pondělí 15.3.2021!