Text navazuje na první část, kterou si můžete přečíst zde. Na úvodním obrázku skáče Ashlin Joye pro disk ve finále WUCC 2010 v Praze.

2006

První rok byl pro tým zlomový. Dokázali porazit svého městského rivala Jam na kvalifikačním turnaji a ihned postoupili na finálový turnaj, Nationals. Zde skončili na pátém místě, prohráli čtvrtfinále s Chain Lightning 16-14.

2007

O rok později se týmu tolik nedařilo. Byť v přípravných turnajích měl dobré výsledky, porazil například Furious George, ale nedokázali postoupit ze silného regionu na Nationals. V té době jejich region čítal mnoho výborných týmů a účastnili se ho týmy z celého západního pobřeží. Z pěti výborných týmů (Sockeye, Furious George, Jam, Rhino a Revolver) musel jeden z kola ven. Rhino dokázali v zápase o poslední postupové místo o bod porazit Revolver a zajistit si tak místo na Nationals.

2008

Sezóna 2008 začala pro tým ze San Francisca vítězně. Dokázali porazit na přípravných turnajích své rivaly z regionu. Na Nationals se kvalifikovali poté, co za sebou nechali jak Furious (úřadující mistry světa z WUGC), tak i Sockeye, americké mistry z předešlého roku. Na Nationals opět prošli do čtvrtfinále, kde prohráli s Jam 15-9. V pavouku o umístění porazili Sockeye i GOAT a skončili na pátém místě.

2009

Po dvou letech, kdy se výsledkový růst týmu zpomalil, přišlo další rok velké zlepšení. Tým prohrál pouze pár zápasů, a to většinou až ve finále přípravných turnajů. Regionální kvalifikaci ovládl a na Nationals přijel jako nejvýše nasazený tým. Skupinu vyhrál a v power poolu porazil Ironside i Doublewide. Ve čtvrfinále narazil na Johnny Bravo (15-13) a v semifinále se utkal se Sockeye. Ty porazili 15-11 a ve finále mohli vyzvat Chain Lightning. V zápase se urodilo několik highlightů, mezi nimi i tento chyt od Joshe Zippersteina. Revolver v prvním finále své historie padl 11-15.

2010

Výborným výsledkem na minulém Nationals se tým kvalifikoval na mistrovství světa klubů (WUCC), které se událo v Praze. Největší Ultimate turnaj toho roku se konal hned na několika sportovištích. Akci výborně monitorovala redakce webu frisbee.cz, kde si můžete pod odkazem přečíst o celém průběhu turnaje i o českých týmech na této akci! Zároveň se můžete zeptat spousty aktivních hráčů na jejich vlastní zážitky. Český tým Silence si například ve skupině zahrál proti japonským Buzz Bullets. Revolver turnajem prošel bez jediné porážky, v power poolu přehrál Sockeye. V semifinále poté porazil úřadující mistry světa Buzz Bullets a ve finále znovu vyzval Sockeye. To nakonec ovládl 17-13 a z Prahy si odvezli titul mistrů světa.

Tím však sezona Revolveru teprve začínala. Pro americké týmy je jejich Nationals o něco náročnější turnaj než mistrovství světa. Ve zbytku sezóny prohrálli pouze 4 zápasy, skončili druzí na přípravném turnaji Emerald City Classics, ale Sectionals i Regionals kompletně ovládli. Na Nationals ve finále porazili Ironside 15-10 a stali se tak poprvé americkými mistry. Sezóna s dvojím vrcholem tak skončila nejlépe, jak mohla. Dále ještě přidáváme highlight video z finálového turnaje.

Přestavba a další velká vítězství

2011

Úspěšný rok 2010 sebou přinesl i řadu odchodů. Celkem se na soupisce změnilo šest hráčů, odešli například kapitáni Ghesquiere a Payne. Nicméně to na výsledky týmu nemělo žádný vliv. Celkem odehráli 41 zápasů a prohráli jediný, ve skupině na prvním přípravném turnaji sezóny. Jinak dokázali opět porazit všechny rivaly. Tento rok si proti nim na Regionals zahrál i nám všem známý Jan Novák, který hrál sezónu za Rhino. Ve finále Nationals se opět utkali s Ironside a porazili je shodně 15-10. O velké vyrovnanosti svědčí i fakt, že od té doby se nepovedlo žádnému mužskému týmu obhájit titul z Nationals.

2012

Výhra v roce 2011 znamenala, že další rok mohl Revolver reprezentovat USA jako národní tým na mistrovství v japonském Sakai. Celou cestu amerického týmu turnajem mapuje youtubová série Quest for Gold (WUGC 2012). Bylo to naposledy, co byl vítěz amerického mistrovství pověřen sestavením národního týmu. V dalším cyklu již byly USA reprezentovány výběrem hvězd napříč týmy. Revolver však nečekalo nic jednoduchého, předchozí dvě mistrovství vyhrála v open kategorii Kanada a očekávání tak byla vysoká. Napínavou semifinálovou bitvu s Kanadou rozhodl až universe point. Ve finále porazili Velkou Británii a vyhráli tak další velký turnaj. Na zlato z open kategorie se čekalo v USA od roku 2000. Na jaře tohoto roku (2012) do San Francisca dorazil Davide Morri, který se účastnil výběrů do Revolveru. O tom si budeme podrobně povídat za pár týdnů.

Americké mistrovství 2012 se konalo v Sarasotě a opět u toho nechyběl Revolver. Tentokrát však ve velmi větrném finále narazil na tým Doublewide a prohrál 11-15.

2013

Další rok se Revolver vrátil na vrchol. Celkem prohráli jen tři zápasy za celou sezónu, z toho dva přímo v přípravě a v relativním poklidu opanovali i americké mistrovství, ve finále tentokrát porazili Sockeye 15-10. Stali se vítězi i prvního ročníku Triple Crown Tour, což je série tří největších turnajů v USA. Patří do ní i turnaj US Open (otevřený týmům mimo Severní Ameriku). Po finále hovořil kapitán týmu, Robbie Cahill mimo jiné o tom, že spousta lidí kouká na ty super hvězdy. “Ale když se podíváte pozorněji, jsou to hráči z prostředka a spodku sestavy, kteří vyhrávají zápasy. I ve finále Nationals.“.

2014

Vítězstvím na Nationals si Revolver zajistil místo na dalším WUCC, které se konalo příští rok v Leccu. Do Itálie přijel tým posílený o výborné univerzitní hráče, mezi nimi například Simon Higgins nebo Elijah Kerns (kteří byli v sezoně 2021 kapitány, i to ukazuje o dlouhověkosti modelu Revolveru). Higgins, byť to byla jeho první sezóna, dostal příležitost v útočné lajně a byl to právě on, kdo chytil poslední bod ve finále WUCC proti starým známým Sockeye.

Ale nepředbíhejme. První částí turnaje prošel tým bez jakýchkoliv obtíží, velký test přišel ve čtvrtfinále, kde se jim do cesty postavil londýnský Clapham. V zápase, který bohužel unikl streamovacím kamerám, se Clapham ujmul vedení a vedl ještě 15-14. Do universe pointu nastupoval však Revolver na útoku a po forehandové dlouhé, kterou hodil Beua Kittredge na Cassidy Rasmusena, se mohl radovat z postupu. Pár bodů zaznamenala kamera duchapřítomného diváka a je možné je vidět zde.

Semifinále i finále se již hrálo na streamu a oba zápasy je možné naleznout na kanále Skyd. Proti Johnny Bravo se jednalo a vyrovnaný zápas a opět musel tým ze San Fransica dotahovat náskok. O finále již byla řeč, přidáváme tedy pouze odkaz na zápas.

Stejný double peak, jako v roce 2010, se však nekonal. Na Nationals se ve čtvrtfinále představil ve výborném světle tým GOAT z Toronta. Vedení neuvěřitelnou hrou Marka Lloyda a posílení o Morgana Hibberta se GOAT podařilo vyhrát čtvrtfinále (GOAT Defeats Revolver On DGP). Revolver tak skončil na pátém místě.

Příští týden si od historie týmu odpočineme a podíváme se blíže na systém hry tohoto týmu.