Play Smarter Days (dále PSD) je několikadenní kemp pro středně pokročilé hráče se zaměřením na analýzu a zlepšení individuálních dovedností hráčů. Kromě intenzivních 3 dní, v průběhu kterých probíhají jak praktické workshopy a tréninky, tak teoretické skupinové a individuální konzultace, tak je nutné zapojení hráčů ještě před samotným víkendem.

Každý účastník se dle instrukcí natočí při házení v různých pozicích, na základě těchto videí pak obdrží analýzu svého házení včetně házecích cvičení, která jsou poskládaná přesně pro potřeby zlepšení konkrétního hráče. Na tento rozbor pak navazuje i házecí workshop, kde je možné doladit detaily a vyzkoušet si různé praktické drilly.

Během celého víkendu pak trenéři hráče pozorují, vytváří poznámky, analyzují a výstupem z kempu je udělený personalizovaný certifikát s vyzdviženými silnými stránkami hráče a zároveň s komentářem, kde je prostor pro zlepšení. Od kempu tedy můžete očekávat velké množství zpětné vazby, trénování a podnětů, jak na ultimate nahlížet.

Kemp se snažíme situovat tak, aby byla dostupnost kompromisem pro všechny hráče, tedy přibližně ve středu ČR. Cena pro účastníky se pohybuje okolo 1000 Kč za 3 dny (ubytování, jídlo, pronájem hřiště) v případě, že na akci získáme minigrant od ČAU, o který každoročně zažádáme.

Kemp je vhodný pro všechny hráče, kteří mají chuť do seberozvoje, a mají za sebou alespoň 1 rok hraní ultimate. Pokud tě zaujala naše nabídka, máš chuť se zlepšit a pracovat na sobě, neváhej se na nás obrátit! Pokud tě zajímá, jak přesně proběhl první ročník, podívej se na detaily PSD 2020.

Fotogalerie zde.