Ahoj!
Děkujeme za přihlášení do měsíční výzvy. Celkem se přihlásilo patnáct týmů, z toho máme obrovskou radost. O soupeření tedy nebude nouze. V mailu naleznete všechny potřebné informace. Prosíme, sdílejte ho ve svém týmu.

Už je to konečně tady! Od dnešní půlnoci se můžete pustit do první výzvy, kterou vám přinášíme. Nejprve bychom ovšem rádi stanovili pár základních pravidel.

  1. Je pro nás automatické, že Spirit of the Game má u všech zúčastněných přesah i mimo hřiště a že se na vás můžeme spolehnout v poctivém zapisování vašeho plnění výzvy. Ani dort, ani trenérská tabulka za podvod nestojí.
  2. Různý počet hráčů v týmech vyřešíme tím, že vaše výsledky budou přepočítány, nepůjde tedy o absolutní součet. Do tabulky si tedy pište opravdu jen hráče, kteří mají v plánu výzvy plnit, at vám nekazí průměr.
  3. Průběžné výsledky pro vyšší kompetitivnost nebudou k dispozici. Budeme je průběžně zveřejňovat dle našeho uvážení.
  4. Snažte se co nejčastěji aktualizovat svou tabulku pro lepší přehled vývoje výzvy.
  5. Pokud byste se z nějakého důvodu dostali do nevýhody (karanténa, zranění), určitě něco vymyslíme, stačí napsat.

Facebook: https://bit.ly/3qPYMHT
Instagram: @ultimate_improvement_academy

Pokud vás bude v týmu plnit více než 20 hráčů, rozdělte se na dvě poloviny a dejte nám prosím obratem vědět!

A nyní tedy v čem spočívá první výzva. V Ultimate považujeme za úplný základ fyzickou připravenost a proto u ní začneme i u výzev. Během týdne vás čekají postupně 3 cviky. Cílem je jich udělat prostě co nejvíc. Počítá se vždy jen “aktuální cvik” a provedení musí být stejné jako ve videu.

  • Během PONDĚLÍ A ÚTERÝ musíte vydržet co nejvíce vteřin v PLANKU. Minimální čas jedné výdrže, který je možné si započítat do výzvy, je 30 vteřin. Pokud vydržíte 20 vteřin, nepočítá se plank vůbec. Pokud vydržíte 48 vteřin, píšete si 48 vteřin.
    Doplňující pravidlo – @Matyáš Brandstetter musí plankovat s 25 kilovým pytlem cementu na zádech.
  • Během STŘEDY A ČTVRTKA musíte vydržet co nejvíce vteřin ve WALL SITU. Opět je minimum pro zapsání do výzvy 30 vteřin.
  • Během PÁTKA, SOBOTY A NEDĚLE musíte udělat co nejvíce ANGLIČÁKŮ. Minimum opakování pro zapsání do výzvy je 10 angličáků.

Držíme palce a nechte si nějaké síly i na další výzvy.
Vaše UIA