Začátkem roku 2022 jsme oslovili Annu Dvořákovou, zda by s námi nechtěla spolupracovat. Souhlasila a my tak mohli rozšířit naše řady o velmi nadanou hráčku a trenérku. Momentálně je to naše nejmladší členka UIA. Anička má za sebou 3 roky vedení týmu 3SB women na české i evropské scéně, mezinárodní akce s českou women reprezentací i U24 mixed. Lásku k plážovému ultimate si přivezla po půlroční sezóně strávené se španělským týmem Cassalletes. Anička se nejen s námi ráda podělí o mnohaleté hráčské a trenérské know-how.

Přestože je mezi námi nejmladší, Ultimate začala hrát velmi brzy. V roce 2013 se poprvé představil tým 3sb v women divizi a Anička byla u toho. Od té doby vynechala MČR pouze jedinkrát (2015) a pamatuje si tak celý vývoj ženské části týmu, první medaile a následně i tituly z MČR. Z reprezentační kariéry stojí za zmínku například její působení v útoku ženské reprezentace na EUC 2019 (European Ultimate Championship) v maďarském Gyoru.

Rok 2022 je pro Aničku nabitý nejen z hlediska Ultimate, v červnu ji také čekají státní závěrečné zkoušky. Po tomto vrcholu studijního života ji bude možné zahlédnout nejen v dresu 3sb na evropské i domácí scéně, ale i jako hráčku CUSB Shout, se kterými pojede na WUCC. V únoru se úspěšně zúčastnila výběru do týmu a my věříme, že si přiveze další velmi cenné zkušenosti a nové podněty, kterými nás všechny obohatí.

Cíl v UIA:

  • Přispět k rozvoji hráčů ultimate frisbee v ČR

Specializace:

  • Women ultimate

Kvalifikace:

  • Trenérská licence III. třídy

Zkušenosti:

  • Vedení týmu 3sb women (2018 3. místo MČR women, 2019-2021 1. místo MČR women)