Termín: 23.-26.7.2020
Místo: Přibyslav
Počet účastníků: 36 (16 holek, 16 kluků, 4 oganizátoři)

Play Smarter Days 2020 byla premiéra tohoto projektu. Na prvotřídní hřiště do Přibyslavi se sjelo 32 účastníků, kteří 3 dny trénovali své dovednosti spojené s Ultimate. Cílem bylo dotknout se co nejvíce témat a poskytnout hráčům zkušenější náhled na tato témata. Dostalo se například na osobní obranu, markerování, breakování, nabíhání, házení a další. Součástí byl i rozbor záznamu z amerického mistrovství nebo psychologický blok.

Naší snahou bylo věnovat se všem hráčům na individuální úrovni, také proto každý hráč před akcí obdržel analýzu svého házení na základě zaslaných videí a po skončení akce certifikát se shrnutím našich názorů na jeho herní projev. Hráči se však aktivně posouvali i navzájem díky konkurenci, kterou mezi sebou vytvořili. Akce byla přínosná i navázáním nových mezitýmových vztahů.

Rádi bychom tímto poděkovali všem účastníkům za přijemný a přínosný víkend. Dík patří také ČAU, která akci podpořilo finančně. Těšíme se na další ročník a doufáme, že se akce vydaří minimálně tak jako letošní.