Vyhlašujeme doplnující aktivitu k plnění výzev. Máte čas do konce třetí výzvy na to, abyste vytvořili co nejhezčí a nejvtipnější koláž z fotek, jak makáte. Koláž nám pošlete do konce deadlinu na náš email [email protected], my je poté všechny nahrajeme na naše webové stránky a naše odborná porota bude hlasovat. Aktivita bude samozřejmě bodově ohodnocená a to nejen pro vítěze, doporučujeme tedy všem týmům, aby nějakou koláž poslali.

Odborná porota v této disciplíně byli naši externí pomocníci – Aleš Koželuh (design), Klára Lipertová (fotografie) a Tomáš Král (fyzioterapeut). K tomu 2 čestní hosté – Marek Dostál jako současný předseda ČAU a Michaela Čakrtová jako předseda ČALD. Zde přidáváme jejich hodnocení.

SexyTom

 1. Létající kapři – Tato koláž zkrátka pobavila nejvíce + obdivuji zkušenosti grafika s aplikací Malování.
 2. Písek – Tohle se tu přeci jen asi nabízelo. Body hore za práci s photoshopem.
 3. VB – Oceňuji zpracování a především modifikaci wall situ se zvednutými patami.
 4. Fuj – Jedná se o velmi povedenou fotografii. Bohužel to je naprosto reálná fotografie a tudíž žádná koláž. Dávám body dolů za nedodržení zadání.
 5. Chupacabras – Dávám body za memes, ale bohužel na koláži není vidět moc makání.

Střízla

 1. VB – Koláž nejlépe splňuje zadání zachycením aktivní tělesné přípravy i za nejabsurnějších podmínek, týmová práce.
 2. FUJ – Nejvtipnější koláž, ale stojí na kompilaci stažených fotek, a tím se částečně míjí se zadáním.
 3. Písek – Nejvtipnější nápad.
 4. Frkot
 5. P7

Mára

 1. FUJ – Fíla nemakačenko a Kačerr “teoretik” rozhodli o vítězi.
 2. Písek – Originalita a vysoká úroveň provedení. Těsně druzí.
 3. Létající kapři – Tady se projevil malej budget na celou akci, ale autoři se nebáli a potvrdili, že i tak lze uspět. Neboli “za málo peněz, hodně muziky”.
 4. VB
 5. Chupacabras

Koži

 1. VB – Jde vidět, že se do tvorby koláže zapojil celý tým. Nehodili to na jednoho, aby ořezal existující fotky, ale věnovali tomu opravdu čas. Trochu tahá za oči, že neumí fotky zarovnat, ale odpouštíme. Koláž hezká, čistá s jasným obsahem. Jako správný heterák musím malinko nadržovat dámám :).
 2. Písek – Forest Gump je jedním z mých nejoblíbenějších bijáků, takže se autor velmi dobře trefil :). Nejsem si jistý, zda si v Písku uvědomují, že ve filmu vlastně nikdo nevěděli proč běží. Ale beru to tak, že následují svého kouče. O kterém jsou přesvědčeni, že ví co dělá. I když všichni víme, že on prostě jen běží, protože neví co se sebou :D.. Koláž je opravdu vtipná, trochu mi tam chybí pán se žlutým trikem, na který by se lupl smajlík, ale pobavilo, díky :).
 3. Chupacabras – Musím uznat, že se nejedná o grafický zázrak, spíše naopak. Že to bylo ušité horkou jehlou je evidentní. Ale díky vykradení fotek, které se točí na internetu už pěkných pár let, to je i docela vtipné :D. Nevím, koho představuje Rose, věkově to vypadá na mě, nesedí však pohlaví. Pochválím Wassu, který si našel chvilku pro selfie během policejního zátahu. Líbí se mi, že UIA a jejich výzvám věnují celý obsah koláže. S tím bych chtěl vyzvednout činnost UIA, přijde mi super co se v této nelehké době snaží dělat pro české ultimate. Když připočtu, že bych od Wassi s Dejvem do konce svých dnů poslouchal, že jsem zrádce. Tak to vidím na krásné třetí místo :).
 4. Left Overs
 5. FUJ

Klér

 1. FUJ – Za mě nejlepší využití potenciálu photoshopu. Rozhodně oceňuji přesně vystižení kvalit Kačerra, Gymlíny a Filipa “páratka” Halámky.
 2. Písek – Skvělý nápad, dobře provedení zlepšilo by to už jen lepší vymaskovaní a tonalita…
 3. CHŽ – Zde cením především kombinaci ruční práce v kombinaci s digitální úpravou. Jediné co bych vytkla jsou chybějící “detaily” krabice.
 4. Kapři
 5. frkot